Zdrowie

Porady na czas

Marka Hörmann

  • Domostwo
  • 25 września, 2017
  • Możliwość komentowania Marka Hörmann została wyłączona

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną oraz jest najdoskonalszym producentem bram, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest spółką dziedziczną działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie najdoskonalszych rozwiązań oraz najlepszej jakości artykułów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza wydziałami centrali, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie firma werbuje w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć wspólników handlowych na obszarze całego obwodu. Poświadcza ona błyskawiczny a także kompetentny serwis jak też gwarantuje dogodną, specjalistyczną obsługę konsumenta.

Sprawdź usługi filmowania dronem – dronowiec.pl

';